Kategorie

.

KAWA ZIOŁOWO - ZBOŻOWA BIO 200g

Producent: Dary Natury
Waga: 0.25 kg
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 2-3 dni
szt.
8,30 zł / szt.

SKŁADNIKI
prażone ziarna zbóż (jęczmień, żyto, pszenica), prażone owoce głogu i tarniny, prażone korzenie cykorii podróżnik i wiesiołka dwuletniego w różnych proporcjach


Sporządzona z gorącą wodą, mlekiem stanowi doskonały napój odżywczy dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie oraz cenią sobie doskonały smak i aromatyczny zapach kawy ziołowo-zbożowej.
Kawa ta nie zawiera kofeiny ani żadnych alkaloidów, wpływa korzystnie na wzmocnienie mięśnia sercowego oraz funkcjonowanie całego przewodu pokarmowego.
Kawa obok herbaty jest podstawowym napojem pitym na co dzień. W dawnych czasach  w Europie nie znano pitej dziś kawy wykonanej z nasion kawowca.
Do wyrobu napoju w charakterze kawy  używano różnych dostępnych surowców. Jednym z najbardziej znanych były nasiona dębu. Kawa z nasion dębu w Europie środkowej i wschodniej lokalnie była wykorzystywana jeszcze do niedawna.
Nasz firma wiernie odtworzyła metody wyrobu  kawy z żołędzi, aby mogli Państwo przygotować z niej zdrowy i smaczny napój, tak jak czynili to nasi przodkowie.

Kraj producenta: Polska
Certyfikat bio: jest
Inne2: WEGETARIAŃSKI
Inne4: WEGAŃSKI