Kategorie

.

PŁATKI MAGNEZOWE 4kg Magnesium Regeneration System

Dostępność:
Jest Jest
szt.
49,99 zł / szt.

Magnez to drugi, najważniejszy pierwiastek. Uaktywnia ok. 300 enzymów.
Ma działanie uspokajające. Jego niedobór powoduje rozproszoną nadpobudliwość nerwowo – mięśniową.
Chroni mięsień sercowy przeciwdziałając jego niedotlenieniu.

Kąpiel sporządzona na bazie płatków magnezowych MRS ma pozytywny wpływ na działanie całego organizmu.
Przyspiesza regenerację ciała po wysiłku fizycznym oraz łagodzi efekty zmęczenia i przetrenowania. Chlorek magnezu zawarty w płatkach ma zbawienny wpływ na naszą skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność. Higroskopijność produktu powoduje mniejszą utratę wody i cennych składników ze skóry. Kąpiel pobudza procesy biochemiczne w naszym organizmie. Relaksuje ciało i umysł, ułatwia zasypianie oraz poprawia jakość snu.
Dzięki MRS odzyskujemy siłę i chęć do dalszych działań. Stajemy się bardziej zrelaksowani, co pozytywnie wpływa na nasz cały organizm. 
Zapobiega odkładaniu cholesterolu, zapobiega skurczom mięśni i nadciśnieniu.
Przeciwdziała skutkom stresu, niedotlenienia, uczuleniom oraz zapaleniom, uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych, pomaga w zachowaniu zarówno fizycznej, jak i psychicznej równowagi, wspomaga układ odpornościowy.
Magnez poprzez skórę wchłania się kilkukrotnie szybciej w porównaniu do tabletek magnezowych obciążających układ trawienny.

Dodatkowo naskórna terapia magnezowa przyspiesza proces rekonwalescencji po urazach,(nie tylko) sportowych, łagodzi bóle spowodowane kontuzjami, a także pozytywnie wpływa na regeneracje układu kostnego po złamaniach i urazach(nie tylko) sportowych.

Zalety produktów MRS 
• Produkt łatwy w użyciu,
• Cena dostosowana do polskiego rynku,
• Produkt polski.