Kategorie

.

FILET Z PIERSI KURCZAKA RASY WOLNOROSNĄCEJ BIO (około 0,65 kg) - GAPA

Producent: Gapa
Dostępność:
Produkt na specjalne zamówienie
Czas realizacji: odbiór osobisty
kg.
79,00 zł / kg.

OPIS
Kurczaki dawnej rasy wolno rosnącej, przystosowanej do chowu ekologicznego.
Naszą pasją jest zdrowy tryb życia i wierzymy, że to co jemy ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Mamy wysokie standardy, a naszym celem jest sprzedaż najwyższej jakości mięsa z certyfikatem ekologicznym.
W naszym kurniku kuraki mają wolny wybieg na przepiękny las i łąkę. Gospodarstwo znajduje się w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, gdzie kurczaki mogą swobodnie dziobać dary ziemi: liście pokrzywy i lipy, igliwie sosnowe i jodłowe oraz uwielbianą przez nie koniczynę i mniszka lekarskiego. Kuraki taktujemy domowo i nie fundujemy im niepotrzebnego stresu. Dzięki temu mięso jest kruche i ma głęboki, bogaty smak.

UWAGI
Waga: standard około 0,65 kg. Pakowanie próżniowe w vacuum.
Angażujemy się w opakowania przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy tacek styropianowych i używamy naturalnych absorberów wykonanych w 100% z celulozy. Pakowanie próżniowe chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz ze względu na próżnię przedłuża okres przydatności do spożycia bez zmieniania naturalnych właściwości żywności.                                             ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
2-6°C 

*)CENA za 1kg

DO KOŃCA SIERPNIA NIEDOSTĘPNY

PRODUKT DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
Zamówienia przyjmujemy do PIĄTKU do godz.10.00.
Produkt do odebrania w sklepie stacjonarnym od CZWARTKU.

cena za opakowanie jest ceną orientacyjną i może się wahać w zależności od wagi produktu.